CDSUR400-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CDSUR400-HF
JLCPCB Part #
C3013406
Package
SOD-523F
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100mA 100nA@80V 1A 1V@100mA 400mW 4ns 90V Independent SOD-523F Switching Diodes ROHS