CDBM1100-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CDBM1100-G
JLCPCB Part #
C2886010
Package
SOD-123T
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 30A 500uA@100V 850mV@1A SOD-123T Schottky Diodes ROHS