CDBB3100-HF
MFR.Part #
CDBB3100-HF
JLCPCB Part #
C5612468
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 3A 500uA@100V 70A 810mV@3A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS