BZX84C6V2CC-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
BZX84C6V2CC-HF
JLCPCB Part #
C3731141
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10Ω 350mW 3uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS