AUSMBJ140A-HF
MFR.Part #
AUSMBJ140A-HF
JLCPCB Part #
C3714600
Description
-55℃~+150℃ 140V 155V 1uA 2.7A 226.8V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS