AUSMBJ130CA-HF
MFR.Part #
AUSMBJ130CA-HF
JLCPCB Part #
C3698842
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS