AUSMBJ12A-HF
MFR.Part #
AUSMBJ12A-HF
JLCPCB Part #
C3712360
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 5uA 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS