ATV66SM8T43CA-HF
MFR.Part #
ATV66SM8T43CA-HF
JLCPCB Part #
C20185396
Description
-55℃~+175℃ 10uA 43V 52.8V 6.6kW@10/1000us 69.4V 95A@10/1000us Bidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS