ATV66SM8T33CA-HF
MFR.Part #
ATV66SM8T33CA-HF
JLCPCB Part #
C6467087
Description
-55℃~+175℃ 10uA 124A@10/1000us 33V 36.7V 53.3V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS