ATV66SM8T24CA-HF
MFR.Part #
ATV66SM8T24CA-HF
JLCPCB Part #
C20185392
Description
-55℃~+175℃ 10uA 170A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 6.6kW@10/1000us Bidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS