ATV66SM824A-G
MFR.Part #
ATV66SM824A-G
JLCPCB Part #
C2448625
Description
-55℃~+175℃ 10uA 170A 24V 26.7V 38.9V 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS