ATV50C351J-HF
MFR.Part #
ATV50C351J-HF
JLCPCB Part #
C2443775
Description
-55℃~+150℃ 350V 432V 567V 5kW@10/1000us 5uA 8.8A@10/1000us TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS