ATV50C180JB-HF
MFR.Part #
ATV50C180JB-HF
JLCPCB Part #
C3701378
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 171.2A 18V 20V 29.2V 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS