ATV30C900JB-HF
MFR.Part #
ATV30C900JB-HF
JLCPCB Part #
C3711445
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 20.55A 2uA 3kW 90V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS