ATV30C580JB-HF
MFR.Part #
ATV30C580JB-HF
JLCPCB Part #
C2447335
Description
-55℃~+150℃ 2uA 32.05A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS