ATV30C540J-HF
MFR.Part #
ATV30C540J-HF
JLCPCB Part #
C2449195
Description
-55℃~+150℃ 2uA 34.44A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS