ATV30C430J-HF
MFR.Part #
ATV30C430J-HF
JLCPCB Part #
C2448580
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 43.23A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS