ATV30C300JB-HF
MFR.Part #
ATV30C300JB-HF
JLCPCB Part #
C2447353
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 61.98A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS