ATV30C191J-HF
MFR.Part #
ATV30C191J-HF
JLCPCB Part #
C2447485
Description
-55℃~+150℃ 190V 211V 2uA 307.8V 3kW 9.75A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS