ATV30C171J-HF
MFR.Part #
ATV30C171J-HF
JLCPCB Part #
C2447490
Description
-55℃~+150℃ 10.91A 170V 189V 275V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS