ATV30C170JB-HF
MFR.Part #
ATV30C170JB-HF
JLCPCB Part #
C2447374
Description
-55℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 27.6V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS