ATV30C141J-HF
MFR.Part #
ATV30C141J-HF
JLCPCB Part #
C2447499
Description
-55℃~+150℃ 13.23A 140V 155V 226.8V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS