ATV15C900J-HF
MFR.Part #
ATV15C900J-HF
JLCPCB Part #
C2446849
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 10.27A 100V 146V 90V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS