ATV15C430J-HF
MFR.Part #
ATV15C430J-HF
JLCPCB Part #
C2446800
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 21.61A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS