ATV15C171J-HF
MFR.Part #
ATV15C171J-HF
JLCPCB Part #
C2446933
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 170V 189V 275V 5.45A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS