ATV15C120J-HF
MFR.Part #
ATV15C120J-HF
JLCPCB Part #
C2443773
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 75.38A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS