ATV06B160J-HF
MFR.Part #
ATV06B160J-HF
JLCPCB Part #
C2446583
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.08A 26V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS