ATV06A170J-HF
MFR.Part #
ATV06A170J-HF
JLCPCB Part #
C3702909
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.7A 27.6V 600W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS