ATV06A130J-HF
MFR.Part #
ATV06A130J-HF
JLCPCB Part #
C3702845
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS