ATV04A430J-HF
MFR.Part #
ATV04A430J-HF
JLCPCB Part #
C3715042
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 43V 47.8V 5.76A 69.4V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS