ATV04A170JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV04A170JB-HF
JLCPCB Part #
C2446226
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14.49A 17V 18.9V 1uA 27.6V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS