ASMCJ220CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ220CA-HF
JLCPCB Part #
C20510002
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 220V 272V 356V 4.2A 5uA Bidirectional DO-214AB (SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS