ASMBJ78A-HF
MFR.Part #
ASMBJ78A-HF
JLCPCB Part #
C20185265
Description
-55℃~+150℃ 126V 4.8A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 78V 95.8V Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS