ACDBMT1100-HF
MFR.Part #
ACDBMT1100-HF
JLCPCB Part #
C3760226
Package
SOD-123H
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 30A 500uA@100V 850mV@1A SOD-123H Schottky Diodes ROHS