ABZT52C6V8-HF
MFR.Part #
ABZT52C6V8-HF
JLCPCB Part #
C3740386
Description
1 Independent 15Ω 2uA 500mW 6.4V~7.2V 6.8V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS