ABZT52C4V3-HF
MFR.Part #
ABZT52C4V3-HF
JLCPCB Part #
C3742704
Description
1 Independent 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS