ABZT52B24-HF
MFR.Part #
ABZT52B24-HF
JLCPCB Part #
C3740784
Description
1 Independent 220Ω 23.52V~24.48V 24V 45nA@16.8V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS