ABZT52B12-HF
MFR.Part #
ABZT52B12-HF
JLCPCB Part #
C3741168
Description
1 Independent 11.76V~12.24V 12V 20Ω 500mW 90nA@8V 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS