A5KP8.5A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP8.5A-G
JLCPCB Part #
C2625098
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 14.4V 347.22A 50uA 5kW 8.5V 9.44V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS