A5KP85CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP85CA-G
JLCPCB Part #
C3709352
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 137V 2uA 36.5A 5kW 85V 94.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS