A5KP7.5CA-G
MFR.Part #
A5KP7.5CA-G
JLCPCB Part #
C2625006
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 250uA 387.6A 5kW 7.5V 8.33V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS