A5KP78CA-G
MFR.Part #
A5KP78CA-G
JLCPCB Part #
C2625107
Description
-55℃~+150℃ 126V 2uA 39.68A 5kW 78V 86.7V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS