A5KP75A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP75A-G
JLCPCB Part #
C2624999
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 121V 2uA 41.32A 5kW 75V 83.3V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS