A5KP440A-G
MFR.Part #
A5KP440A-G
JLCPCB Part #
C3704688
Description
-55℃~+150℃ 2uA 440V 492V 5kW 7.01A 713V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS