A5KP400A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP400A-G
JLCPCB Part #
C2624261
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 2uA 400V 447V 5kW 648V 7.72A TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS