A5KP33A-G
MFR.Part #
A5KP33A-G
JLCPCB Part #
C2625066
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 53.3V 5kW 93.81A TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS