A5KP24A-G
MFR.Part #
A5KP24A-G
JLCPCB Part #
C2624262
Description
-55℃~+150℃ 128.53A 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS