A5KP22A-G
MFR.Part #
A5KP22A-G
JLCPCB Part #
C2625071
Description
-55℃~+150℃ 140.85A 22V 24.4V 2uA 35.5V 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS