A5KP19CA-G
MFR.Part #
A5KP19CA-G
JLCPCB Part #
C2628937
Description
-55℃~+150℃ 162.44A 19V 21.1V 2uA 30.8V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS