A5KP18A-G
MFR.Part #
A5KP18A-G
JLCPCB Part #
C2628880
Description
-55℃~+150℃ 171.23A 18V 20V 29.2V 2uA 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS